Jakość wody oraz ścieków nie w każdym miejscu jest taka sama. Wpływają na to przede wszystkim poziom oraz rodzaj zanieczyszczeń, a także wiele innych czynników, które często trudno dostrzec.

Obecnie jedynym skutecznym sposobem określenia jakości cieczy są prowadzone przez Laboratorium Środowiskowe badania wód. Poznań stanowi miasto, w którym pobranie próbek na życzenie klienta jest jak najbardziej możliwe. Po ustaleniu indywidualnych warunków współpracy to pierwszy krok prowadzący do wykonania właściwego badania.

Nad całym procesem nieustannie czuwają specjaliści doświadczeni w branży, a także aktywnie pracujący nad realizacją podobnych zleceń. Wysoka jakość obsługi oraz nienaganna rzetelność w trakcie badań wód w Poznaniu to jedne z wielu naszych zalet cenionych przez klientów.

Poznań – badanie wód z zachowaniem pełnego profesjonalizmu

Laboratorium Quark jest miejscem przeprowadzania wielu badań – nie tylko w odniesieniu do gleb, ale również wybranych wód. Szeroki zakres działań opieramy przede wszystkim na doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu, a także doskonałemu wyposażeniu technicznemu. Dzięki nowoczesnym warunkom laboratoryjnym istnieje możliwość prowadzenia rzetelnych badań wód podziemnych. Poznań to miasto, w którym klienci mogą oczekiwać najwyższej obsługi związanej z analizą próbek, dlatego wychodzimy naprzeciw również takim oczekiwaniom.

Działamy skutecznie, przeprowadzając wszystkie najważniejsze badania diagnostyczne pozwalające na szczegółową analizę zawartości wód. Podobna diagnostyka może być punktem wyjścia do podejścia decyzji o dokonaniu inwestycji. Z uwagi na to, że z badania wód w Poznaniu bardzo często korzystają doświadczone firmy, dokładamy wszelkich starań, aby efektem naszych działań było stworzenie obszernego raportu z analizą wyników. Jest to zbiór istotnych materiałów, które często mają zastosowanie w uzupełnieniu oficjalnej dokumentacji.

Skuteczne badania wód podziemnych Poznań

Z naszych usług korzystają nie tylko klienci biznesowi, ale również prywatni. Oferta związana z badaniem wód podziemnych w Poznaniu przydaje się przede wszystkim w ramach planowania założenia przydomowej oczyszczalni. Jest to złożony proces, wymagający wdrożenia odpowiedniego systemu planowania.

Zarządzanie ściekami w obrębie przydomowej oczyszczalni musi zakładać sposób ich ponownego wykorzystania. Co istotne, nie da się samodzielnie ocenić, czy takie działanie ma w ogóle sens bez przeprowadzenia profesjonalnego badania wód podziemnych. Poznań jest miastem, w którym wystarczy pobrać próbki, a nasi specjaliści zbadają je, a także przygotują raport prezentujący wyniki.

Nasze nastawienie na ścisłą współpracę z klientem jest widoczne na każdym etapie – poświęcamy wiele czasu na indywidualne omówienie wyników analiz, a w razie potrzeby doradzamy, o jakie dodatkowe badania należy rozszerzyć sprawdzenie jakości wód podziemnych.

Laboratorium Quark – badania wód opadowych Poznań

Oprócz analizy cieków gruntowych aktywnie zajmujemy się również profesjonalnym badaniem wód opadowych. Poznań to miasto, w którym można ponownie wykorzystywać taki rodzaj cieczy, jednak tylko po uprzednim dokonaniu wszelkich niezbędnych badań.

Działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 12 lipca 2019 r., stosujemy się do wszystkich obowiązujących norm bezpieczeństwa, przeprowadzając analizy w odpowiednich warunkach laboratoryjnych. Na takiej drodze możemy uzyskać wyniki zgodne ze stanem faktycznym, a następnie omówić je z klientem zamawiającym wykonanie badania wody w Poznaniu.

Pozostań w kontakcie

Zapraszamy do biura w Poznaniu

ul. Starołęcka 18

61-361 Poznań

Zadzwoń do nas

tel. 61 861 74 78

tel. 501 575 648

Skontaktuj się z nami

[pirate_forms]